Pracovní meditace

Pracovní meditace je jedinečná technika, kterou ale mnoho lidí neumí ocenit. A proč? Protože při práci nedokáží meditovat! Podstatou člověka je udělat vše rychle a mít už konečně klid. V hlavě mu běží myšlenky na to, co všechno nestihl, že musí ráno dovézt děti do školky, jít do práce, odpoledne vyzvednout děti, napsat s nimi úkoly, večer se věnovat partnerce/partnerovi a za celý den toho má už prostě dost. Tak není divu, že u většiny párů v ČR, nestojí sexuální život za nic. STOP. ZASTAVTE SE. Takhle to prostě nejde. Pokud budete práci dělat formou meditace, nebudete uhonění jako křeček v kolotoči a ještě se budete cítit dobře. A to nejen vy, ale i lidé kolem vás. Má to však určité zásady.

Nespěchejte a hlavně nesnažte se za každou cenu dosáhnout určitého výsledku! Co zvládnete, to 1382899_906020419421980_7375559787675052398_nzvládnete. Pokud pojedete na výkon, časem v práci strnete. Vykašlete se na to! Ze začátku budete zvládat méně práce, než jste byli zvyklí, ale časem se to srovná. A pak najednou zvládnete práce více než dřív. Je to tím, že se uvolníte. Pokud budete na činnosti, co děláte tlačit, nebo k práci budete přistupovat s neochotou, garantuju vám, že vaše schopnost výkonu bude zákonitě klesat.

Další zásadou je věnovat se pouze činnosti, kterou děláte. Vyhoďte autopilota a vnímejte každý svůj pohyb, radujte se a dejte práci pozornost. Zapomeňte na všechno ostatní.

Pracovní meditace představuje jednu z nejúčinnějších meditací. Její podstatou je procovat ve svůj prospěch a prospěch prostředí, ve kterém se nacházíte. V žádném případě nejde o výkon. Udělejte si z práce radost a relaxujte! A nezapomínejte. Nemůžeme ve svém životě dělat jen činnosti, které bychom chtěli. Ale můžeme změnit svůj život tak, že cokoliv děláme, se stane radostí a meditací.

Komentáře