No mind Brainstorming

FSCN0095Na začátku dubna 2015 proběhla v Meditačním centru v Lažánkách vynikající akce zaměřená na No mind brainstorming. Pozornost jsme zde věnovali především umění uvolnění tvořivých schopností a práci se skupinou.
Už jste si někdy položili otázku, co blokuje tvořivost? Myslíte, že je to představa, iluze? Naučili jsme se vynášet soudy, vše kolem nás hodnotit a vypěstovali jsme si odpor k životu. To vše se projevuje nejen naším bojem, ale i strachem a honem za výsledkem. Vždyť je to jako by nás pozornost na výsledek neustále škrtila pod krkem. Přetvařujeme se, vytváříme si svou image a nějak se prezentujeme. Všeho chceme dosáhnout rychle. Napadlo vás ale někdy, zamyslet se nad tím, kým jste vlastně hodnoceni?
Vše je výsledkem vývoje. Je to proces. V každém člověku dřímá nějaký specifický talent. Ale ten je strachem a hodnocením neustále zadušován. A my pak nemáme chuť experimentovat. Co s tím? Osvoboďte se. Improvizujte a prolomte limity, do kterých jste se společností nechali dostat. Stýkejte se s lidmi různých věkových skupin a oslavujte svůj život.
Na brainstormingu jsme svůj talent začali rozvíjet pomocí transu. A bylo to úžasné! Skupinu to bavilo a užívali si to. Šli do technik naplno a meditovali. Většina technik je šílených, tvořených různými paradoxy. A o tom to je. Témata byla nečekaná, vzrušující, provokativní a na hraně. Improvizace. Vše šlo tak rychle, že člověk o tom nestačil ani přemýšlet. A o tom to je. Brainstorming ve spojení s No mind má obrovskou sílu. Pomůže vám uvolnit mysl a konečně žít vás život a ne život vašich rodičů, dětí či učitelů…. Pokud se chcete dozvědět více o No mind a zbavit se stínu své minulosti, prázdnoty ve svém životě a krysího kolečka, ve kterém neustále běháte, pak je tato technika právě pro vás. Přijeďte za námi do Meditačního centra v Lažánkách u Brna a navštivte kurz No mind. Ukáže vám novou cestu…
uzz

Komentáře