ANTISTRESOVÁ NO MIND TERAPIE

Igor Samotný vyvinul terapii, která uvolňuje mysl a osvobozuje tělo od stresů. Následně harmonizuje pravou a levou hemisféru člověka, mysl a tělo a energeticky srovnává pravou a levou část těla.
Terapie vychází z japonských zenových tréninků, z práce Bhagawana Sri Rajneeshe a jeho meditačních terapií, z pránické léčby, z jógy a ajurvédy, z arteterapii a postupů alternativního umění.

Jedná se o 21 lekcí, které kombinují cvičení, dotek a sebevyjádření. Těchto 21 lekcí vytvoří terapii, která je hluboko anti stresující a všestranné harmonizující.

 

Má dvě verze:

a) Domácí terapie, člověk léčí sebe sama, zbavuje se hlubokých stresů a obnovuje tok životní síly

b) Individuální nebo skupinová terapie druhých osob. Člověk pomáhá druhým lidem.

Program je chráněn autorským zákonem.

 

Podívejte se na úvodní video o antistresové No mind terapii

V čem vám No mind pomůže?

Budete mít šanci se lépe rozhodovat, objevíte v čem si škodíte, jak se obvykle nezdravě soudíte a shazujete. Budte mít příležitost odstraňovat různé mentální a tělesné překážky, které Vám brání v rozvoji svého unikátního talentu.

Získáte unikátní nástroj jak rozvíjet své duševní schopnosti, získáte jednoduché cvičení pro harmonizaci těla. 

No mind je velmi propracovaný, trochu šokující, docela zábavný a objevný. Je uplatněno poslední know-how v oboru zážitkové terapie a tvořivosti a skládá se z 22 profesionálních instruktážních videí, z 10 hodin No mind hudby nahrané unikátní uměleckou technologií, z 21 inspirativích textů, které ovlivňují životní styl člověka, 21 zvukových přednášek s know-how a inspirativních skladeb.

Naučíte se:

Metodu, jak vstupovat do svého podvědomí.

Tvořivou práci s intelektem a myslí.

Povzbuzovat mozek, mysl.

Hluboce relaxovat a odpočívat.

Objevovat své nitro, pocity, emoce, intimitu.

To vše doma u svého počítače.

Trénink má velkou hodnotu.

 

Chcete poznat své skutečné potřeby? Chcete vědět kým jste a o co máte v životě usilovat? Chcete umět budovat kvalitní partnerský vztah?

Chcete rozvinout intelekt, ale i instinkt a intuici?

Je to pro Vás.