SEMINÁŘE

Chcete se o technice NO MIND dozvědět více? Zúčastněte se některého z našich kurzů. 

ZENOVÉ A KATARZNÍ MYSTICKÉ TECHNIKY, OSHO TERAPEUTICKÝ TRÉNINK 21. - 26. 7. 2015

Unikátní trénink vhodný pro lektory, cvičitelky, terapeutky, pro lidi, kteří chtějí žít vědomě. Pomocí zenových technik, koanů, meditací, prožitkových programů a rolového tréninku budeme posilovat životní sílu a vědomí.

Dnešní doba je plná chaosu, nejistot, neschopností za sebe rozhodovat. Lidé nevědí, co chtějí, jaké mají potřeby a jak tyto potřeby uspokojit, ztrácejí se v čase a prostoru a ve smyslu života.

Podrobnosti >>


PROFESIONÁLNÍ NO MIND TRÉNINK, level 1 27.7. - 2.8. 2015

Získejte unikátní certifikovaný No mind trénink s licencí. Během jednoho pobytu prožijete a poznáte tři No mind terapie:
- Antistresová No mind terapie
- Osho No mind terapie – Osho therapist training
- No mind uvolnění chronického napětí v těle

Unikátní Oshova No mind terapie. Staňte se Osho terapeutem. Program je chráněn ochrannou známkou Osho. Tradiční trénink skrze aktivní meditace vede k hluboké transformaci člověka.
Poprvé se objevil v sedmdesátých létech minulého století. Od té doby se stal účinným nástrojem pro porozumění sebe sama a rozvinutí svého talentu.

Podrobnosti >>


PROFESIONÁLNÍ NO MIND TRÉNINK, level 2 3. - 9.8. 2015

Antistresová No mind terapie, certifikovaný pobytový trénink

Lukrativní vize No mind je o tom, že z každého člověka, který dodržuje postup systematicky, vzniká expet. Podstatou je, že zájemce investuje pouze do Levelu 1. Na další vzdělání si vydělá prostřednictvím ošetřování z know-how Levelu 1 nebo dalším způsobem.

Podrobnosti >>