Základy antistresového a tvůrčího tréninku online Igora Samotného

Chceš vědět, co zásadně ovlivňuje Tvoje schopnosti v oblasti byznysu, milostného života, lidského štěstí? Chceš vědět, jak naladit mysl, mozek, tělo, emoce? Chceš zbohatnout a objevit svůj talent? Poznej objevy, znalosti, triky a malá tajemství z mé třicetileté praxe. Podívej se zdarma na čtyři videa. 

Krátké videoshoty o No mind

Chcete zbohatnout? Antistresová terapie No Mind.

Stres, strach a nejistota jsou pro dnešní dobu typické a trápí většinu lidí. Můžete jim pomáhat, léčit je a zároveň tím zbohatnout. 

Trápí vás strach a stres?

Jste někdy přepracovaní? Máte pocit vyhoření? Trápí vás stres nebo máte strach z budoucnosti? Antistresová terapie No Mind Igora Samotného je pro vás to pravé. Váš život může být mnohem lepší a bohatší. Získejte klid a vnitřní radost. 

Jak na stres. Kurzy pro radost.

Jak na stres? Zbavte se pocitu vyhořelosti a zbytečnosti. Najděte klid v duši, radost a pocit naplnění. 

Potlačení a stres?

Dokážeš se kontrolovat? Jak ovlivňuješ sebe a své okolí stresem? Antistresová terapie No Mind Igora Samotného je lukrativním oborem budoucnosti, který vám přinese bohatství na těle i na duchu. Vyškolení terapeuti a léčitelé to dosvědčí.

Je třeba No mind. O stresu a o lidské mysli. 

Gigantická mysl, stres a přehnaný intelekt.

Hlubší zamyšlení o vztahu člověka k sobě samému. S písní mé skupiny Ashwaganda.

Gigantická mysl, stres a přehnaný intelekt.

Antistres

Stres zasahuje do schopnosti myslet, pamatovat si, odpočívat, tvořit, řešit úkoly nebo problémy. Stres rozbíjí partnerské vztahy, vytváří stav vyhoření, znemožňuje prožívat a užívat si života. Chceš se dozvědět více o tom, jak na stres? Podívej se na další videa, která jsou pro tebe zpřístupněna zcela zdarma. Stačí kliknout nahoře na tlačítko mám zájem.

Stres z nedostatku

Jak odstranit tento stres? Žiješ minulostí? Víš co je finanční stres?

Workoholismus a stres

Nejtěžší je si připustit, že se mně týká workoholismus a stresy. Dokud mám z čeho čerpat, dokud čerpám ze své podstaty, tak jedu jak tank. Dříve nebo později zjistím, že žiji život, který nechci. Že mám jiné priority. Proč se to tak děje?


No mind a Osho

"Lidé se bojí uvolnit. Lidé se bojí věřit. Lidé se bojí slz. Lidé se bojí všeho neobvyklého, za hranicemi obyčejného a běžného. Brání se a svou obranou si kopou vlastní hrob. Nikdy neprožijí krásné okamžiky a extatické zkušenosti, na které mají od narození právo-pouze se o ně musí přihlásit." Osho